З Новим Роком !
     Віримо і сподіваємось, що всі негаразди залишаться позаду, а прийдешній рік буде наповнений оптимізмом, новими досягненнями й успіхами. Нехай ці свята стануть новим етапом, вісником нових змін на краще, здійсненням Ваших мрій та сподівань та принесуть міцне здоров’я, родинний затишок, гармонію у кожну сім’ю.
    Дорогі учні та шановні батьки! Нехай рік, що минає забирає всі ваші тривоги і хвилювання, а новий принесе нові звершення в навчанні і житті. Нехай у вас, діти, будуть нові досягнення і успіхи, багато радості і веселощів. А вам, батьки - терпіння, мудрості та благополуччя.
Шановні вчителі! Минулий рік був важким для всіх нас, але ми повинні бути вдячні йому за те, що він показав нам, якими сильними і згуртованими ми можемо бути насправді. Бажаємо нам усім в Новому році залишатися впевненими в собі, отримувати високу віддачу від своєї роботи. Нехай 2021 рік стане для кожного роком натхнення та нових професійних досягнень! І найголовніше — будьте всі здорові!