Конкурс-ярмарок педагогічної творчості
   Учасниками конкурсу –ярмарку стали 4 педагоги Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст№2, з них учитель фізики Батан І.М. представив два посібники. За рішенням експертних комісій у кожній номінації отримано такі результати :
   Номінація «Фізика »
Батан Ігор Михайлович. Посібник «Поурочні та домашні завдання з фізики» - І місце.
   Номінація «Початкова освіта»
   Мовно-літературна галузь.
Котяш Оксана Миколаївна. Посібник «Використання прислів’їв та приказок при вивченні англійської мови»- ІІ місце.
   Номінація «Початкова освіта».
   Природнича освітня галузь
Мотрій Тетяна Анатоліївна. Посібник «Інтегровані квести в початковій школі»- ІІ місце.
    Номінація «Математика».
Батан Ігор Михайлович. Посібник «111 цікавих задач» - ІІІ місце.
    Номінація «Початкова освіта»
    Мовно-літературна галузь.
Діжурко Наталія Василівна. Посібник. «Скарбничка цікавинок на уроках фізкультури в молодших школярів» - учасник.
    Щиро вітаємо учителів – призерів ярмарку-конкурсу з успіхом, бажаємо нових вершин в педагогічній діяльності, нехай Ваша праця буде міцним фундаментом для утвердження національних ідей, інноваційних процесів.