Вічна пам'ять
    Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч. Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Аллу Дмитрівну — невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Вона була дуже шанованою людиною, великим працелюбом, люблячою матір’ю та бабусею. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.
    Колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 висловлює щирі співчуття з приводу передчасної смерті вчителя початкових класів, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Аллою Дмитрівною. Світла пам’ять про Аллу Дмитрівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.