«Зірковий Олімп – 2023» [!]

[video=]
    Наша Україна багата талановитими людьми, які своєю працею звеличують її. А привели їх до вершини слави наполеглива праця та дитячі мрії.
    «Зірковий Олімп» – свято особливе, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти.
    25 травня 2023 року відбулося традиційне свято – свято Інтелекту, Гордості і Таланту, вшанування обдарованої, талановитої молоді Дубровицького ліцею №2 – «Зірковий Олімп».
    Це свято наших досягнень в олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях та фестивалях.
    У всіх напрямках освітнього процесу не зважаючи на обставини, цей навчальний рік дуже успішний для нашого ліцею.
    Отож, на обласному рівні ми маємо 19 перемог:
    - 1 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;
    - 1 місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
    - 8 перемог в обласних творчих конкурсах різного спрямування;
    - 9 спортивних перемог та досягнень.
    Отож, 19 учнів стали номінантами фестивалю «Надія Дубровиччини -2023».
    І звичайно, врожайним на перемоги цей навчальний рік був на районному рівні – 106 призових місць:
    - 9 перемог у районних олімпіадах з базових предметів;
    - 3 перемоги у районному етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт МАН;
    -7 перемог в інтелектуальних конкурсах мовно-літературного спрямування;
    - 44 перемоги у творчих конкурсах різного спрямування;
    - 43 призових місць у спортивних змаганнях.
    На святі привітали переможців Міжнародного Всеукраїнського заочного конкурсу математичного «Кенгуру-2023».
    І у найурочистіший момент на п’єдестал Зіркового Олімпу піднялися і були нагороджені статуетками «Ніка» переможці 2022-2023 н.р., у номінаціях:
    «Учениця року» - Шибанова Марія - 11-Б клас;
    «Учень року» - Придюк Любомир - 11-Б клас;
    «Клас року» - 11-Б клас;
    «Відкриття року» - Чирук Євгенія - 9-Б клас, Лещук Олександра - 10-Б клас, Мостова Елеонора - 9-Б клас;
    «Науковець року» - Яворська Марія - 11-Б клас;
    «Творчий інтелект року» - Маковецька Богдана - 7-А клас, Придюк Вероніка – 11-А клас;
    «Юна творчість» - Салюта Матвій - 4-А клас;
    «Спортсменка року» - Діжурко Анна - 6-Б клас;
    «Спортсмен року» - Батан Олег - 7-А клас;
    «Активіст року» - Петрович Марія - 9-Б клас, Придюк Софія – 9-Б клас,
    «Золотий голос» - Кот Богдан – 11-Б клас;
    «Декламатор року» - Карпович Вікторія – 11-А клас.
    Вітаємо наших переможців! Ви – золоте майбутнє нашого ліцею, нашої України!
    Ми вами пишаємося! Вітаємо учнів і учителів із нашими спільними перемогами. Бажаємо вдалих нам стартів у всіх напрямках діяльності і успішних результативних фінішів.
    Свято закінчилося на високій ноті позитиву, феєрії успіхів і перемог, але таланти школи на Борку ще продовжують рости. І нехай щороку поповнюється наше сузір’я новими талановитими зірочками, збагачується та розширюється наша ліцейна талановита родина.
    Миру і Перемоги!