Турнір з баскетболу

22 грудня 2018 року в спортзалі Дубровицького НВК "Ліцей-школа" відбувся турнір з баскетболу серед юнаків за кубок міста Дубровиці, пам'яті Михайла Івановича Хрипти - першого директора ЗОШ №3. У змаганнях брали участь 4 команди. Присутніми на турнірі були секретар виконавчого комітету міської ради Оксана Краглевич, начальник відділу освіти Ніна Стасюк, директор КУ «Дубровицький районний методичний кабінет» Тетяна Таборовець, вдова Михайла Хрипти Алевтина Михайлівна з онукою, директори шкіл, вчителі, учні та гості. За результатами турніру третє місце посіла БК "Лютинськ", другими стали - , БК "Селець", а перемогу виборола команда Дубровицької ЗОШ І-ІІ ст. №2. А учень 11-А кл. Борсук Юрій став "Кращим гравцем". Вітаємо переможців!

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.