Вітаємо переможців ІІІ (обласного ) туру Всеукраїнської олімпіади

Вітаємо переможців ІІІ (обласного ) туру Всеукраїнської олімпіади з базових предметів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Наша Україна багата талановитими і розумними людьми, які своєю працею звеличують її. А привели їх до вершини слави наполеглива праця учнів в тандемі з талановитими наставниками.
Наш освітній заклад дає можливість кожному розкрити свої здібності і таланти. Ми маємо великий потенціал майбутньої освіченої еліти нашої держави. Щиро вітаємо переможців ІІІ (обласного) туру Всеукраїнської олімпіади з історії ( ІІІ місце) Столярця Назарія, учня 11-А класу та з правознавства ( ІІІ місце) Гладкого Назарія, учня 9-А класу та учителя Дуку Сергія Вікторовича!
Наш освітній заклад пишається досягненнями своїх учнів та учителів.
І нехай щороку поповнюється наше сузір’я новими талановитими зірочками на теренах нових навчальних досягнень і перемог ! І нехай слава школи на Борку з кожним роком набирає обертів та шириться світом!
Вітаємо !