Отримання комп'ютерного класу

Радісною подією в житті нашого закладу стало облаштування другого комп’ютерного класу. У жовтні за кошти із державного бюджету було придбано комп’ютерний клас – комплекс,а це – 10 комп’ютерів нового покоління. Це дійсно подія , бо здійснилась  багаторічна  мрія наших дітей. У школі навчається 467 учнів у 22 класах і майже кожен клас з інформатики поділяється на групи.  Створення другого комп’ютерного класу стало  життєвою необхідністю. І саме така державна інвестиція у майбутнє нашої школи відкрила нові перспективи для покращення якості освіти  учнів.

Здійснити монтаж комп’ютерного класу  - це також фінансово вартісна справа. На допомогу прийшли випускники нашої школи Чмуневич Руслан і Павлюк Олег. Руслан Михайлович профінансував  облаштування нового комп’ютерного класу, а Олег Вікторович  створив  локальну комп’ютерну мережу.

Ми пишаємося  випускниками нашої школи і дякуємо їм за матеріальну підтримку, небайдужість , порядність, діловитість, розуміння важливості навчання і виховання дітей. Ми дякуємо Вам за втілення у життя мрії!!!