Вітаємо переможців!!!!
Дубровицьку ЗОШ І-ІІІ ст.№2 представляли :
1. Яворська Марія – учениця 9-Б класу.Робота «Вивчення впливу продуктів бджільництва на імунітет людини». Секція «Валеологія». Вчитель : Юрко Н.В.
2. Літвін Владислава –учениця 11-А класу. Робота «Дослідження практичного застосування геометричних властивостей фігур постійної ширини». Секція «Прикладна математика». Вчитель : Гладка О.Ф.
3. Лясковець Марина – учениця 11-А класу. Робота «Дослідження та моніторинг поширення захворюваності на кір у Дубровицькому районі». Секція «Медицина». Вчитель : Пікнер О.Г.
Учасники конкурсу зі своїми наставниками ретельно підготувалися до захисту власних наукових напрацювань та гідно пройшли випробування у дистанційному онлайн-режимі перед авторитетним журі конкурсу.
Результатом ІІ (обласного ) етапу конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт МАН є:
Яворська Марія- 9-Б кл.-ІІ місце. Вчитель: Юрко Н.В.
Літвін Владислава – 11-А кл. –ІІІ місце. Вчитель: Гладка О.Ф.
Лясковець Марина – 11-А кл. – ІІ місце. Вчитель: Пікнер О.Г.
Щиро вітаємо учасників конкурсу та їх наставників з перемогою!!!
Бажаємо творчої наснаги, успіхів у подальшому розвитку і здійснення всіх мрій і бажань!!!