Вітаємо ученицю 9-Б класу, Правник Поліну, з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому патріотичному конкурсі мистецтв «Нащадки Кобзаря» із здобуттям І премії у номінації «Художнє читання».
Пишаємося талановитими ліцеїстами!

⚽НЕПЕРЕМОЖНІ⚽
Вітаємо команду хлопців з перемогою, 🏆 І МІСЦЕ🏆 , у фіналі змагань з футзалу, в ІІ територіальному етапі " Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч ".
Кращий гравець - Семенюк Олександр, учень 6-А класу.
Бажаємо перемоги у ІІІ етапі змагань.
Дякуємо батькам за підтримку!!!
Вперед до перемоги💙💛

🏀ТАК ТРИМАТИ🏀
21 березня 2024 року на базі Селецького ліцею відбувся баскетбольний турнір серед юнаків, приурочений пам'яті Олега Ващишина, патріота своєї землі.
Боротьба була запеклою та результативною. У підсумку команда Дубровицького ліцею √2 виборола ІІ МІСЦЕ.
Кращий гравець - УГЛІК МАКСИМ, учень 11-Б класу.
Пишаємося нашими ліцеїстами!
Все буде Україна! 💙💛

У межах відзначання 210-річниці від Дня народження Тараса Шевченка Рівненський ОІППО провів інтернет-фестиваль учнівської творчості «Мій улюблений твір Т. Г. Шевченка».✍🏼

✨Вітаємо переможців І (територіального) етапу заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді

"МОЯ УКРАЇНО!"✨

🏆Вітаємо команду хлопців з ІІ МІСЦЕМ у ІІ територіальному етапі змагань з баскетболу🏀 в рамках проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"!
Кращий гравець - Годунко Владислав, учень 9-Б класу.
Так тримати!👍 Бажаємо нових перемог і сильного командного духу!!!