Засідання педагогічної ради

12.01.2023р. в Дубровицькому ліцеї №2 відбулося засідання педагогічної ради.

На порядку денному:

1. Нова українська школа: реалізація ідей НУШ у 5-х класах.

Стан. Проблеми. Перспективи.

Цибульська Л.В., заступник директора  з НВР

• Співдоповідачі: Пірішко М.І.,класний керівник 5-Б класу

Ващишин В.І., класний керівник 5-А класу.

Твердун Т.М., практичний психолог.

1. Про результати якості навчальних досягнень учнів 5- 11 класів за І семестр 2022-2023 навчального року.

Цибульська Л.В., заступник директора НВР.

1. Про визначення списку претендентів на нагородження Золотою та Срібною медалями випускників 11-х класів.

Цибульська Л.В., заступник директора НВР

Пікнер О.Г., класний керівник 11-А класу

Мельничук О.І., класний керівник 11-Б класу

1. Про підсумки підвищення кваліфікації педагогічних працівників за 2022 рік. Про затвердження плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників Дубровицького ліцею №2 на 2023 рік.

Цибульська Л.В., заступник директора НВР

1. Про внесення змін до форм здобуття освіти учнів ІІ семестрі 2022-2023 н.р.

Клюйко В.М., директор

6.Різне

В ході проведення педагогічної ради відбувся конструктивний обмін думками за темами: адаптація учнів, дистанційний формат навчання, перехід до очного навчання, перехід від формувального до бального оцінювання, реалізація принципів доброчесності. Були прийняті відповідні рішення і підведені підсумки про результати якості навчальних досягнень учнів 5-11-х класів за І семестр 2022-2023 н.р , про визначення списку претендентів  на нагородження золотою та срібною медалями випускників 11-х класів. Також за рішенням педагогічної ради були внесені зміни до форм здобуття освіти учнів у ІІ семестрі 2022-2023 н.р.

Засідання педагогічної ради пройшло у форматі командної і колективної співпраці, взаєморозумінні конструктивного і продуктивного вирішення спільних проблем, швидкого реагування на сучасні реалії та виклики часу.