Педагогічна рада з проблеми «Компетентний учитель –запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу»
     Професійна компетентність учителя потребує постійного розвитку і удосконалення педагогічної майстерності, підвищення результативності освіти, формування компетентного випускника здатного використовувати отримані знання в реальному житті.
       З цією метою 09 грудня 2020 року в Дубровицкій ЗОШ І-ІІІ ст№2 було проведено засідання педагогічної ради «Компетентний учитель –запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу».
      По-першому питанню про підготовку нової генерації педагогічних кадрів, підвищення їхнього професійного та загальнокультурного рівня та про спрямованість процесу навчання на формування і розвиток ключових (базових і основних) та предметних компетенцій особистості з доповіддю виступила заступник директора з НВР Цибульська Л.В.
      В ході доповіді педагоги школи більше дізналися про наявний на сьогодні інструментарій з формування ключових компетентностей вчителів та учнів. Про можливості навчальних предметів щодо формування компетентності учнів в сучасній , креативній формі ( з використанням новітніх методик виступили вчителі англійської мови та біології Котяш О.М., Юрко Н.В. , руханки з дихальними вправами вчитель фізичної культури Діжурко Н.В.
      Наступним етапом педагогічної ради була доповідь заступника директора з ВР Чирук І.В. «Креативний шлях до формування особистості через інтеграцію родинного та суспільного виховання».
      Після доповіді класні керівники обмінювалися думками щодо даної доповіді та ділилися власним дослідом.
      В порядку денному педради ще розглядалися питання щодо ознайомлення з Державним стандартом базової середньої освіти НУШ, про результати ЗНО-2020р., про підсумки виконання плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020р. та про затвердження орієнтовного плану підвищення кваліфікації на 2021 рік, про ознайомлення та впровадження Концепції розвитку природничо-математичної освіти (СТЕМ-освіти) у закладі, та про підсумки обласної програми національного виховання учнівської молоді на 2008-2020 р. і ознайомлення з проектом програми на 2020-2028 роки. Адміністрація школи дякує колегам за роботу, креативні ідеї, бажання змінюватись, вдосконалюватись професійно, бути готовим до реалізації ключової реформи МОН-НУШ.