Команда "Ecolife" - учасники І етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім"Вітаємо Орленко Соломію, золоту медалістку, випускницю Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2020 аж із 4 предметів!!!
Українська мова -197б
Англійська мова - 194б
Географія -192б
Історія - 190,5б
Пишаємося твоїми результатами!!!
Бажаємо прагнути до своєї заповітної мрії! Нехай твоє доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів! Вітаємо Пришко Марію, золоту медалістку, випускницю Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2020!!!
Українська мова -193б
Пишаємося твоїми результатами!!!
Бажаємо, щоб всі твої плани та цілі обов'язково стали реальністю!

 


Вітаємо Нашору Костянтина, випускника Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з отриманням ВІДМІННИХ результатів ЗНО-2020!!!
Англійська мова -190б
Пишаємося твоїми результатами!!!
Великих тобі успіхів, удачі та позитивних емоцій!!!
 


    24 липня 2020 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2020 року.
    Випущено зі школи 30 випускників, 2 – нагороджено Золотими Медалями, це Орленко Соломія – учениця 11-А класу та Пришко Марія – учениця 11-Б класу.
   Ми щиро радіємо і пишаємося нашими красивими, сучасними, талановитими і креативними випускниками. Бажаємо вам, юні друзі, йти по життю, дотримуючись курсу щастя й удачі, прагнути до своєї заповітної мрії та вірити в себе! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!
   Щасливої вам дороги!

 Випуск 2020 Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст №2.


  Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2. На 43-му році пішла із життя наша колега, заступник директора з виховної роботи Придюк Ірина Анатоліївна, яка понад 20 років віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління. Учительський, батьківський та учнівський колективи глибоко сумують з приводу її передчасної смерті та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким.
  


16 ТРАВНЯ, УКРАЇНА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ЄВРОПИ. ЦЬОМУ СВЯТУ В УКРАЇНІ ВЖЕ ПОНАД 15 РОКІВ.

 ДО УВАГИ УЧНІВ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНОМУ МАТЕМАТИЧНОМУ КОНКУРСІ «КЕНГУРУ» !

 

КОНКУРС «КЕНГУРУ – 2020 » ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН З 22.05 – 24.05.2020р. http://www.kangaroo.com.ua/?fbclid=IwAR1DR5zGb6AiDYtFio8Z5Rd28kwYl38vJUiQSRIljq2IcGVIeYymArciR5Y  ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ ЗНАХОДИТЬСЯ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ КОНКУРСУ.

КООРДИНАТОР КОНКУРСУ  ЦИБУЛЬСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

 


Назад Вперед
Меню сайту