Забуттю не підлягає

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території  інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до 30-х роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989р.

Протягом 11-15 лютого 2019 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 було проведено  заходи з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану.

У 1-11 класах пройшли тематичні класні години та години спілкування «Забуттю не підлягає», «Пам'ять єднає покоління»

15 лютого 2019р. для учнів 9-11 класів  було проведено історичний інформ-дайджест  « Війна у пам’яті – біль у серці». Учні прослухали розповідь про події тих років учителя історії Дуки С.В., учнів 10-х класів і обговорили  слайд-презентацію «Молодість  обпалена війною» , проглянули  документальний відеофільм «Афганська війна  1979-1989 р.р.»

Бібліотекар школи Савіна О.С. провела хвилину героїчної пам’яті «Читаємо дітям про війну» , представила  книги і тематичне досьє про події у Афганістані .

У цей скорботний день Україна схиляє голову перед  своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.

Ці події забуттю не підлягають .