Свято шкільних друзів

Традиційно,   у лютому, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№2  гостинно  та радісно зустрічає своїх колишніх учнів. У атмосфері єднання  поколінь відбулося свято в нашому освітньому  закладі 16 лютого 2019 року. Випускники з’їхалися з різних куточків України, прислали відеозверненя з-за кордону. Яскравими вкрапленнями стали музичні номери, підготовлені учнями школи та виступ випускників, з вуст яких лунали слова вдячності учителям та школі. Усі присутні поринули в  країну спогадів разом з випускниками 1979 року, 1989 року,1999 року та 2009 року.

Трепетно та радісно було на душі у кожного, хто прийшов на зустріч х юністю . Разом раділи успіхам рідної школи, про які розповідала  у своєму виступі директор В.М.Клюйко,  разом насолоджувалися атмосферою свята, разом згадували тих, кого вже немає. Емоції переповнювали усіх. Щира дяка усім  випускникам, які знайшли час і можливість, щоб приїхати на зустріч.

Пам’ятайте , двері рідної школи  завжди відчинені для кожного з Вас!