Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.
Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст..№2. В цей день були проведені наступні заходи: у початкових класах день розпочався з інформаційної хвилинки «Цікаво знати», потім учні 2-4 кл. писали диктант «Рідна мова». У 2-А класі цікавим і змістовним був конкурс на кращий малюнок «Обереги». Тішив око учнів і вчителів фестиваль стінгазет (постерів) до Міжнародного дня рідної мови. Для учнів 5-11 класів – інформаційні хвилинки «Цікаво знати», а також конкурс «Казкар» - теми казок – «Перлини нашої мови», «Дівчино – мово».
Завершальним етапом дня стала мовознавча квест-гра
« Мова – ДНК нації».
«Як парость виноградної лози, плекаймо мову…», любімо її, шануймо і гордімося рідною мовою!