Каскад перемог

14 жовтня 2018року в м. Луцьк Волинської області відбувся чемпіонат України із спортивно-бальних танців “Volyn’ Dance Festival”, в якому брали участь і здобули перемогу учні 2 – Б класу Діжурко Анна, Буткевич Анна, Пляшко Поліна, Савчук Ліза!
  Щиро вітаємо “маленьких зірочок танцполу” разом з тренером Колісніченком В.С і бажаємо подальших  перемог, позитивних вражень, здійснення мрій і бажань. З перемогою! Нехай щастить!

13 жовтня 2018 року в урочищі “Садовне” відбулося щорічне туристично-спортивне свято ”Котигорошко - 2018”. Команда “Гарт” Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 здобула ІІІ призове місце.
   Щиро вітаємо учнів та учителів з перемогою! Здоров’я, успіхів, креативу, радості від життя, позитивних вражень та емоцій всім! Ми – найкращі!!!

_____________________________________________________________________________________________________________

9 жовтня 2018р. відбувся районний конкурс читців – гумористів «Поліські пересміішники».

У І-й віковій категорії взяла участь Карпович Вікторія - учениця 7–А класу Дубровицької ЗОШ І –ІІІ ст.№2

П. Глазовий.  Гумореска «Сімейна казочка» і зайняла ІІІ місце. - Учитель  Німчук Г.А.

ІІ –га вікова категорія – Фурман Олександр – учень 9 – А класу Дубровицької   ЗОШ І-ІІІст.№2

П.Глазовий «Геніальний кум» і зайняв ІІІ місце - Учитель Петрусь Л.І.

Вітаємо з перемогами!!!