Загальношкільні батьківські збори

1.Шляхи впровадження основних засад Концепції Нової української школи у освітньому процесі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - Клюйко В.М., директор школи
2.Про результати освітнього процесу за І семестр 2018-2019 н.р. - Клюйко В.М., директор школи
3.Нова українська школа : педагогіка партнерства. Пріоритетні питання співробітництва родини і школи у створенні та забезпеченні сприятливих умов для розвитку, навчання та виховання дітей.- Чирук Л.І., заступник директора з НВР у початкових класах
4. Булінг. Причини , наслідки, шляхи боротьби з насильством.- Мозоль Ю.М., практичний психолог.
Збори розпочала своїм виступом директор закладуВ.М.Клюйко. Вона привітала усіх присутніх, оголосила порядок денний зборів та окреслила основні напрямки роботи закладу у поточному 2018-2019 н.р. , підвела підсумки роботи закладу у І семестрі , повідомила про досягнення учнівського та педагогічного колективів у навчальній та виховній роботі, Присутні мали можливість дізнатися про розвиток початкової освіти в контексті завдань Нової української школи. Заступник директора з НВР Чирук Л.І.. довела до відома присутніх принципи та задачі Нової української школи; зупинилася на особливостях організації освітнього процесу в НУШ і наголосила, що в Новій українській школі навчаються не тільки першокласники, а усі учні. Нова українська школа – це школа партнерства між учителем, учнем та батьками, зазначила заступник директора.
Практичний психолог Мозоль Ю.М. розповіла батькам про правові аспекти визначення булінгу та відповідальність осіб за приховування та вчинення булінгу та дала поради батькам, як діяти, якщо Ваша дитина піддається булінгу, якщо Ваша дитина зчиняє булінг і якщо Ваша дитина є пасивним свідком проявів булінгу.
На завершення директор школи подякувала усім небайдужим батькам, які беруть активну участь у житті закладу.