Квест на перервах "ІНФОманія"

Його метою було формування творчої особистості, виховання поваги до суперника, стійкості, волі до перемоги, спритності; розвиток стійкого інтересу до інформатики, повторення й закріплення основного матеріалу в нестандартній формі. Організаторами квесту були вчителі інформатики Літвін О.М. та Стрибулевич К.В.

У ньому змагалися чотири команди учнів 7 - 8 класів. Квест складався із 6 локацій: «Кмітливість і логіка», «Спортивна», «Адміністративна», «Рідна мова калинова», «Локація ім. Ч. Дарвіна »,« English-station ». На Кожній із них учні отримували завдання, лише виконавши які можна було йти на наступний локацію, попередньо  відгадавши її. Всі команди були активні, розумні та спритні, тому і показали гарні результати. Переможцями стали учні 8-А класу, які найшвидше пройшли всі локації. Всі учасники квесту отримали безліч позитивних емоцій.