Підсумки тижня інформатики

На ньому діти змагалися у різноманітних конкурсах пов’язаних із знанням комп’ютера та отримували конкурсну валюту «біткоінти», яку в кінці міняли на призи у віртуальному магазині.

Також на засідання клубу любителів інформатики оголошено переможців конкурсів, які проходили протягом тижня інформатики, зокрема:

1) Найкращий малюнок «Мій улюблений комп’ютерний герой»

2) Найкраща презентація «Мій рідний край» (перемогу здобули: Черпак Христина, Лаушкіна Дарина, Покидько Марія)  .

3) Найкращий буклет «Моя рідна школа»

4) Найкращий інтернет-сайт «Мій клас».

Учні під час засідання клубу були активними, кмітливими та веселими.

Цей захід вдало поєднав гру та навчальні моменти, показав значущість та роль інформатики в сучасному та динамічному суспільстві.

Під час конкурсних ігор відкрились зовсім інші сторони інформатики, ті, на які не завжди звертаємо увагу на уроці, при серйозній розмові про цю складну сучасну науку. Для багатьох учнів конкурси дали можливість проявити свою любов до предмета, розкрити приховані таланти, а для декого можуть в подальшому стати поштовхом до вибору професії.