Мінтінг-реквієм «Чорнобиль… Весни обірване суцвіття».

26 квітня 2019 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений мітинг-реквієм «Чорнобиль… Весни обірване суцвіття.», який підготували та провели учні 7-Б класу разом зі своїм класним керівником Мельничук О.І.

Чорнобиль… Весни обірване суцвіття.
26 квітня!... В ніч із забуття
Йде страшне створіння – атомне дитя.
Суть його безкровна і зіниць нема,
І уста безмовні, і душа німа.
Вирвавшись на волю з мороку ночей,
Вже калічить долі і батьків й дітей.
Це страшне створіння ціль страшну таїть,
Поглина сумління, душі нам двоїть.

Чорнобиль — це не просто радіація, зона, тисячі хворих людей, мутанти-тварини, мутанти-рослини, самосели тощо. Чорнобиль - це Національне Лихо. Чорні дзвони Чорнобиля б'ють по кожному з нас неза¬лежно від того, чи був хтось із його рідних та близьких у «зоні», чи ні.
26 квітня 1986 року стало чорним днем у календарі. Це дата найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.

Учні декламували вірші, складали символічний «Малюнок щастя», хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто заснув вічним сном, сказавши вагоме слово в цій трагедії.
«Урятований світ — найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин...» - такий висновок зробили на закінчення мітингу.