«Великдень на гостини просить»

Великдень всіх нас на гостини просить,
Малює сонце полотно небес,
І крашанку, як усмішку підносить,
Христос Воскрес!

Душа стає в цю днину молодою,
Забувши, що слова бувають злі.
І повняться старання добротою
На ранньому скоромному столі.

Християни іменують Великдень «Святом Свят і торжеств». Пасха – радість для всіх: і для дітей, і для дорослих.
З травня 2019 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст..№2 був проведений виховний захід «Великдень на гостини просить», який підготували учні 7 – А класу зі своїм класним керівником Пікнером О.Г.
В ході заходу учні познайомили всіх присутніх із добрими звичками, християнськими вченнями, веселими приповідками, хвилюючими легендами українського народу.
Розповіли про Великдень – Воскресіння Ісуса Христа, Вербний тиждень, Страстний тиждень, писанки та крашанки.
Учениця 10 – Б класу Катрук Дарина провела майстер – клас «Розмалюю писанку, розмалюю…»
Також на святі діяла виставка «Великодній кошик».
Виховний захід став справжньою ейфорією свята, українських традицій. Воскресіння Господнє в усі часи давало людям наснагу вірити, любити, прощати, відкрити свої душі для добра і милосердя.
Радісних Великодніх свят.