«Пам’ятаємо… Перемагаємо!»

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани , в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах співають невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і життя, в такі прекрасні дні, 8-9 травня, ми відзначаємо великі свята – День Пам’яті та Примирення і 74-річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
Це було 74 роки тому. Для нас це історія, але для наших дідусів та бабусь – це частина життя, та найчорніша смуга долі, що і досі озивається у серці смутком і болем. Торкнімося і ми сьогодні тих подій, щоб не забувати, щоб пам’ятати, бо в того народу, що не знає своєї історії, не може бути і майбутнього.
Як символ пам’яті жертв Другої Світової війни з 2014 року Україна використовує червоний мак.
Маки червоні на вітрі палають,
Нам нагадавши про ті страшні дні,
Маки червоні тихо ридають,
Низько схиливши голівки свої.
До акції долучилися всі учні та вчителі школи.
Ми хочемо жити без війни!
Хай буде мир на всій землі!
Мир, щоб навчатись!
Мир, щоб сміятись!