Шкільний олімп - 2019

Це свято наших досягнень в олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях, фестивалях. У всіх напрямках освітнього процесу цей навчальний рік дуже успішний для нашої школи.
Ми маємо 5 олімпіадних перемог з базових предметів на обласному рівні, 2 перемоги в обласному етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт МАН, перемогу в обласній Спартакіаді з баскетболу, 2 перемоги Всеукраїнського рівня у творчих конкурсах екологічного спрямування, наша команда «Титани» здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-фестивалі «Молодь обирає здоров’я »; 9 перемог обласного рівня творчого спрямування . Отож , 23 учні стали номінантами районного фестивалю «Надія Дубровиччини -2019» у номінації «Інтелектуал року», «Юні науковці», «Творча обдарованість». На районному фестивалі наші учні отримали статуетки та сертифікати. А на нашому святі завдяки фінансовій підтримці народного депутата В.П.Яніцького, міського голови Б.М. Микульського та адміністрації закладу 12 учнів отримали грошову премію , а 7 учасників команди «Титани» від міського голови Б.М.Микульського флеш-карти.
І саме за ці перемоги наш заклад на районному фестивалі отримав сертифікат якості освіти у номінації «Супер –заклад -2019». Це вже п’ята наша перемога у цій номінації за останні роки. Запорукою нашого успіху у цьому навчальному році є велика праця наших учителів наставників Абрамович Н.М., Дуки С.В., Дунчич Н.І., Бордакової О.А. , Пікнера О.Г., Домантович О.Ф., Воробей Т.В., Клюйка А.П., Мотрій Т.А.
І звичайно, ще більш врожайнішим на перемоги цей навчальний рік був на районному рівні :
- 44 перемоги у районних олімпіадах з базових предметів
- 5 перемог у районному етапі конкурсу –захисту науково дослідницьких робіт МАН
- 25 перемог у творчих конкурсах різного спрямування,
дві командні перемоги у районних творчих конкурсах.
- 15 командних перемог у районних спортивних змаганнях
- 46 особистих перемог у районних спортивних змаганнях
На святі привітали переможців Міжнародних ,Всеукраїнських заочних конкурсів математичного «Кенгуру-2019»,Українознавчої гри «Соняшник -2019», гри з англійської мови «Гринвіч-2019», були відзначені переможці шкільного фестивалю дитячої творчості «Ми талановиті » .
І у самий урочистий момент на п’єдестал Шкільного Олімпу піднялися і були нагороджені переможці 2018-2019 н.р., у шкільній номінації:
«Відкриття року»- Гладкий Назарій - 9-А клас, Луцук Катерина - 3-Б клас, Літвін Владислава - 9-А клас.
«Науковець року» - Лясковець Євгенія - 11-А клас
«Творчий інтелект року» - Котяш Олеся - 8-А клас, Шибанова Марія - 7-Б клас, Гогоц Богдан - 9-Б клас.
«Спортсмен року» - Полюхович Михайло - 11-А клас
«Спортсменка року» - Чирук Вероніка - 10-Б клас
«Активіст року» - Якубович Вікторія - 11-А клас, Ревук Іванна – 10-Б клас, Полховська Ірина - 10-Б клас
«Учень року» - Столярець Назарій - 11-А клас,
«Учениця року» - Зданевич Іванна - 10-Б клас, Орленко Соломія - 10-А клас
«Лідер року» - Діжурко Аліна - 9-А клас
«Клас року» - 9-А клас
Вітаємо наших переможців! Ви – золоте майбутнє нашої школи, нашої України!
Ми вами пишаємося! Вітаємо учнів і учителів із нашими спільними перемогами. Бажаємо вдалих нам стартів у всіх напрямках діяльності і успішних результативних фінішів.
Свято закінчилося на високій ноті позитиву, феєрії успіхів і перемог, але таланти школи на Борку ще продовжують рости. І нехай щороку поповнюється наше сузір’я новими талановитими зірочками, збагачується та розширюється наша шкільна талановита родина.
І нехай слава школи на Борку з кожним роком набирає обертів та шириться світом.
Щасти нам усім!