Прощання з початковою школою

Привітати своїх випускників зібралися вчителі, батьки та родичі. Всі присутні були приємно враження емоційцними та цікавими виступами четверокласників. Свято пройшло у теплій і щирій атмосфері з веселими піснями, танцями та добрими спогадами про безтурботні роки навчання. Їх шкільне життя в початковій школі разом з класоводом Кедрук Людмилою Миколаївною було цікавим і веселим!
Усі присутні були зачаровані святковою і дружньою атмосферою, яку на шкільному святі створили випускники початкової школи. А який же випускний і без нагород самим випускникам? Діти з радістю підходили за своїми дипломами, а батьки зі сльозами гордості аплодували їм. Справді, сльози радості і смутку бриніли на очах і першої вчительки, і батьків. А діти? Вони ще не усвідомили, який поріг перетнули, але очевидно зрозуміли, що попереду в них зміни. З сьогоднішнього дня їх чекає ще більше пригод, вражень і емоцій, тож зичимо дітям позитиву, вірних рішень, легких днів і яскравих фарб!