Останній Дзвоник дзвонить малиново…

31 травня 2019 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося традиційне свято Останнього Дзвоника. На свято зібралися учні, батьки, вчителі школи, адміністрація закладу і була присутня завідувачка комунальної установи Дубровицького районного методичного кабінету Таборовець Тетяна Федорівна.
На початку свята випускників на лінійку урочисто і радісно завели учні 1-А та 1-Б класів через перевесло рушників, які тримали дбайливі материнські руки.
Всіх присутніх привітали: директор школи – Клюйко В.М, завідувачка районним методичним кабінетом – Таборовець Т.Ф., заступник директора з НВР – Цибульська Л.В. Відмінників навчання нагородили Похвальними листами.
Для 11-класників линули вітання з уст першокласників, а учні 10-А і 10-Б класів зі своїми класними керівниками приготували для них символічні подарунки.
«Прощавай, дитинства золота країна!»
«Прощавай, дитяча лялька назавжди»
«Ми відлітаєм! Юність, зустрічай!» звучить на лінійці і в небо летять різнокольорові і барвисті кульки.
І танцює доля вальс,
Бентежно так танцює… - прощальний вальс випускників.
Фінал свята – патріотичний флешмоб «Моя Україна».
Вітаємо всіх із закінченням навчального року. Успіхів, подальших перемог і звершень і гарного літнього відпочинку!