Семінар вихователів ГПД

Розпочався захід теоретичним блоком, де методист РМК Янковська Г.Й. привітала учасників зустрічі, а керівник семінару-практикуму Потерайко Л.В. повідомила  про класифікацію та форми організації виховання учнів.  Чирук І.В., вчитель ГПД,  розповіла про інтерактивні методи роботи, які застосовує у своїй роботі, саме: прийоми "Fish bone", " Storytelling", "Кубик Блума", "Ромашка Блума".

В практичній частині на вчителів чекало заняття за інтересами в 1-А класі "Скарбничка-чарівничка" (виготовлення скарбнички із підручних матеріалів)від  вихователя ГПД Фурсович О.А. Дружелюбна, тепла атмосфера, створена наставником, спонукала до вдалого діалогу дітей і вихователя, а потім  діти залюбки майстрували свої вироби. Фізкультурно-оздоровча спортивна година "Спорт- здоров"я, спорт- це сила, що дає всім дітям крила", проведена Бордаковою О.А. підняла всім настрій правильною  організацією уваги дітей, гарною музикою, запальними танцями та різноманітними цікавими іграми.

Наступним етапом практичного блоку був майстер-клас від Ващишин В.І. "Cardmaking"(виготовлення листівки). Із задоволенням учасники семінару переймали техніку виготовлення креативних листівок у формі чоловічої сорочки.

Закінчився семінар обговоренням заходів та частуванням гостей.