ЗНО-2020: у майбутнє - без зупинок

Директор школи КлюйкоВ.М., заступник директора з НВР Цибульська Л.В., класні  керівникита присутні вчителі звернули увагу батьків на особливості проведення ЗНО- 2020 року, наголосили важливість правильного вибору предметів, пріоритетність у виборі вищих навчальних закладів, дали дієві поради батькам щодо  підготовки їх дітей до ЗНО, реєстрації на пробне ЗНО та основну сесію, порадили зареєструватися  в онлайн  підготовці до ЗНО.

Також було наголошено на необхідності підтримки і допомоги батьків у цей важливий для кожного майбутнього випускника період.

Ми впевнені, що тісна співпраця  учнів, педагогів і батьків забезпечить  гідні результати ЗНО і дозволить нашим учням здобувати подальшу освіту в обраних навчальних закладах. Успіхів нам усім!!!