Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань із безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з 11 по 17 листопада, у рамках «Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 року» проходив «Тиждень безпеки дорожнього руху». Завдання Тижня безпеки дорожнього руху - нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Класні керівники, класоводи та лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпека» та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам». У 8-Б пройшла виховна година «Безпека дорожнього руху» та бесіда «Дорожні знаки і їх важливість». В 10-Б класі був проведений усний журнал «Правила безпечної поведінки на дорозі», в 5-А класі – урок-тренінг «Вивчення дорожніх знаків», урок – дискусія «Будь уважним на дорозі» та круглий стіл «Правила дорожнього руху знай – здоров`я зберігай» у 7-Б класі. 15 листопада для всіх був проведений Єдиний національний урок «Безпечна країна». Наочно з Правилами дорожнього руху учні та вчителі могли ознайомитися, переглянувши виставку плакатів та малюнків «Правила дорожнього руху і дорожні знаки». Проведення тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь – якої ситуації, пов`язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.