Родинне свято з теми: "Тепло сімейного вогнища"

Без сім'ї немає щастя на землі.Саме в сім'ї дитина робить свої перші кроки,звідси вона виходить у світ, навчається любові і добра,тут вчиться шанувати свою родину,землю,берегти пам'ять свого роду. Не стоїть осторонь і школа у родинному вихованні дітей.Отож, з метою виховання любові і поваги до найближчих і найрідніших людей, формування обов'язку перед батьками та сім'єю, 13 листопада в 4-А класі відбулося родинне свято з теми: "Тепло сімейного вогнища". Дуже сонячно,світло і атмосферно було під час свята,адже кожне дитяче сердечко несло тепло і кожна пара оченяток з любов'ю і вдячністю дивились на присутніх у залі своїх найкращих у світі батьків, бабусь і дідусів.Безліч вдячних слів лунало,багато було заспівано пісень.
Особливу подяку приносимо вчителю Ганні Олексіївні за ініціювання партнерства між школою,батьками та учнями,вміння знайти підхід,підібрати ключі до батьківських сердець,залучити їх до освітнього процесу та спільного виховання наших дітей.
Бажаємо учням та батькам щасливих, великих, повних сімей, здоров'я,любові та миру!