Брейн-ринг «Права та обов`язки громадян України »

«Людина від народження наділена правами, а з часом, у процесі життя після досягнення встановленого законом віку, набуває здатності мати обов`язки і нести відповідальність за свої дії», - такими словами звернулися судді гри-конкурсу, учні 10-11-их класів, до учасників команд. Завдання підготували цікаві, складні, але в межах програми предмету «Основи правознавства». Відеопрезентації для представлення команди - домашнє завдання, яке учасники готували заздалегідь. Далі правознавча гра складалася з трьох блоків. Боротьба була напруженою. За підсумками гри переможцями правового брейн-рингу стали «Екстремали» - учні 9-А класу, а «Громадяни України» (9-Б клас) програли своїм суперникам лише 2 бали. Вітаємо переможці та учасників!
Організатором брейн-рингу , який щорічно проводиться в рамках місячника правових знань, став учитель історії та правознавства Дука Сергій Вікторович.