Тиждень "Моди" в 1-А класі НУШ

Закінчився тиждень "Мода" в 1-А класі НУШ. Протягом нього проводились бесіди, ігри, вправи, групові заняття з тем:"Що означає бути модним?","Хто створює модний одяг?" ,"Як змінюється мода?" ,"Чому здоровим бути модно?", де збагачували знання учнів про моду та модні тенденції в одязі,про правильне використання одягу,вчили комплектувати свій гардероб потрібними речами,розвивали здібності школярів у творчих пошуках власного стилю одягу,своєї внутрішньої краси,розвивали творче мислення,фантазію,виховували естетичний смак, бажання бути охайним,дбайливо ставитися до предметів одягу. І сьогодні,як підсумок,відбувся захід "Показ моди".Всі учні спробували себе у ролі моделей та із задоволенням демонстрували костюми, виготовлені із різноманітних підручних матеріалів.
Дякуємо батькам за співучасть і допомогу в організації заходу