Благодійний ярмарок

Цей ярмарок був спрямований на формування в учнів культури поведінки як продавців, так і покупців (бути взаємоввічливими) та організований з метою на вторговані кошти придбати у заклад костюм св. Миколая. Варто зазначити, що нам це вдалося – загальний виторг під час ярмарку становить трішки більше 4000 грн. (4037 грн). Атмосфера під час ярмаркування була неймовірною!. Дуже вдячні батькам наших вихованців, які активно долучилися до участі у цьому заході, тим самим підтримавши своїх діток. У неофіційних перегонах «Хто більше вторгує» впевнену перемогу здобули учні та батьки 6-Б класу (класний керівник Кудра І.М.), які цього дня наторгували аж 916 гривень! А найактивнішими покупцями були учні 1-4 класів, за що також подяка батькам, які профінансували «солодкі забаганки» своїх діточок. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю з батьками та впевнені у тому, що домашньої випічки цього дня вистачило усім ласунам школи на Борку!