Вітаємо з перемогою

Предметні олімпіади - це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Важливо все: і участь, і, звичайно, перемога.
29 листопада в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

Переможцями стали Яворська Марія ( 8-Б кл.) - 2 місце,

Літвін Владислава (10-А кл.) - 2 місце,

Орленко Соломія (11-А кл.) - 3 місце.

Особливі вітання восьмикласнику Придюку Любомиру ( 8-Б кл.) - 1 місце, який представлятиме наш район на обласному рівні змагань. Підготувала учнів учитель географії Абрамович Н.М.
Дякуємо учням та бажаємо нашим призерам подальших успіхів та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!. А Придюку Любомиру успішно виступити на обласному етапі олімпіади , бажаємо подальших перемог, невичерпної енергії, здійснення творчих планів та задумів!
Ви всі великі молодці! Висловлюємо щиру вдячність Абрамович Н.М. за професіоналізм у своїй справі.