З Днем Збройних Сил України!!!!!

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діти і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь – саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю захисників всіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю , свою домівку – це святий обов`язок кожної людини. У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей справжніх патріотів своєї країни, святим обов`язком кожного громадянина. Ми пам`ятаємо і шануємо те, що саме завдяки незламній відданості Батьківщині і переможній боротьби наших захисників ми маємо зараз можливість жити, навчатися, працювати.
6 грудня 2019 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 до Дня Збройних Сил України були проведені наступні заходи:
1. Виставка малюнків та постерів «України мужній захисник».
2. «Віночок єднання » (з учнівських долоньок створювали «Віночок єднання» - 2-4 кл.
3. Виховні години, бесіди по класах:
«Служба в ЗСУ та захист Батьківщини – конституційний обов`язок кожного громадянина України» -9-Б кл.
4 .«Маю честь Вітчизну захищати», «Роль війська у відстоюванні ідеалів свободи та державності України». 9-11 кл.
5. Зустріч – презентація з метою профорієнтації випускників нашої школи Полюховича М. та Семенчука М., нині студентів Київської національної академії внутрішніх справ ННІ№1 з учнями 11-х кл.
6.Покладання квітів на могили загиблих воїнів АТО та до пам`ятного знака Героїв Небесної Сотні.
Вітаємо всіх захисників України! Ви- наша міць, сила і опора!!!!