Педагогічна рада у формі тимбілдинг-тренінгу

Розвиваємо навички 4К: креативність, критичне мислення, комунікацію та командну працю
12 грудня 2019 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання педагогічної ради - подія досить звичайна, передбачена планом роботи, однак педагоги школи давно відмовились від традиційних форм роботи, а тому кожна педрада – пошук і знахідки.
Педагогічна рада проходила у формі тимбілдинг-тренінгу. Саме такий варіант проведення ради обрала заступник директора з НВР Цибульська Л.В., і крім ґрунтовної доповіді було підготовлено ряд виступів-мікродосліджень та методичних знахідок. Проблемне питання досліджувалося ніби крізь сторони чотирибічної призми:
1 група «КРЕАТИВІСТИ» (ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, ВЧИТЕЛІ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО, СПОРТИВНОГО ЦИКЛУ ) керівник Лосік Т.М.
2 група «КРИТИЧНІ МИСЛИТЕЛІ»(ВЧИТЕЛІ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ), керівник Батан І.М.
3 група «КОМУНІКАТИВНІ ОДНОДУМЦІ»(ВЧИТЕЛІ СЛОВЕСНИКИ, ВЧИТЕЛІ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ) керівник Кудра І.М.
4 група «КОМАНДНИЙ ДУХ»(ВЧИТЕЛІ- БАТЬКИ УЧНІВ, ЩО НАВЧАЮТЬСЯ В ШКОЛІ) керівник Котяш О.М., вчителі школи представляли кожну з цих груп, яка захищала свою точку зору на проблему.
Засідання педради пройшло активно, творчо, цікаво і мало високий коефіцієнт корисної дії для роботи методичних об’єднань для пошуку нових інноваційних форм роботи кожного вчителя задля вироблення компетенцій учнів. Саме на цьому наголосила директор школи Клюйко В.М.