ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!
20 грудня 2019 року на базі Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів. Наші учні стали переможцями:
9 клас - 1 місце – Герасимчук Ірина – 9-Б клас
10 клас - 1 місце – Гладкий Назарій – 10-А клас
11 клас -1 місце – Орленко Соломія – 11-А клас
Щиро вітаємо наших переможців та їх наставника Дуку С.В.!
Ви всі великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, та дуже пишаємося Вами! Тож, бажаємо переможцям та призерам олімпіади безмежної наснаги, успішного навчання, а Сергію Вікторовичу – мудрості і щедрості душі в його благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками. Перемоги Вам на обласному етапі, Дубровицька Друга вірить у ваші сили!