Новорічне свято

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, казковими героями, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.
Щороку Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№2 сумлінно готується до Новорічних свят. Напередодні всі учні школи дружно готувалися до них: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, плакати, розучували вірші, пісні, новорічні вітання.
26 та 27 грудня у школі відбуваються свята - новорічні ранки та вечори для учнів.
Кожен захід проходить неперевершено і яскраво, дарує масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.
Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, потрапляють у справжній новорічній круговорот.
Вони із задоволенням грають, співають, танцюють..
Новорічні свята в школі є чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяють гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2020 року. Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами!