Корисна та цікава зустріч

В ході зустрічі учні познайомились з будовою автомата Калашнікова АК-74, неповним його розбиранням та збиранням, з будовою пістолета Макарова, «АКРПК» - калібру 5,45, а також виконували вправи для підготовки до стрільб з автомата. Працівники центру надали школярам рекомендації, як і куди можна подавати документи для навчання у військових вузах. Запропонували: Острозький обласний ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою ім. Костянтина Івановича Острозького, академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, військову академію м.Одеси.
Заняття пройшло цікаво, учні дізнались багато нової інформації та на практиці підвищили майстерність в користуванні зброєю.
Дякуємо за цікавий захід, запрошуємо працівників Дубровицького районного територіального центру консультації та соціальної підтримки знову до нас у гості з новими змістовними розповідями і практичними заняттями.