Перемога в ІІ (обласному) етапі МАН

Наука – найкращий спосіб задовольняти власну допитливість!
15 та 23 лютого 2020 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Конкурс є щорічним інтелектуальним змаганням, завданнями якого є виявлення та підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді. Дубровиччину представили 29 учнів, з яких 8 вибороли призові місця. Учениця 10-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст..№2 Лясковець Марина Миколаївна гідно представила наш район та зайняла 3 місце ( відділення хімії та біології, секція: " Біологія людини ").
Щиро пишаємось Лясковець М.М., і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових верщин! Висловлюємо щиру подяку вчителю біології Пікнеру Олександру Георгійовичу за якісну підготовку учениці!
Нехай вам щастить у всьому!