Шевченківський тиждень

«Шевченківські дні» в нашому закладі пройшли дуже цікаво та насичено. Усі заплановані заходи були проведені вчасно і результативно. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка.
Отож, підводимо підсумки.
У фотоквесті між учнями 10-х класів кращими були учні 10-Б. Крім правильних відповідей, вони ще проявили свою креативність.
За підсумками читацької арт-платформи "Голос Кобзаря" було визнано таких переможців:
гран-прі - Луцук Катерина (учениця 4-Б класу); Карпович Вікторія (учениця 8-А класу); Орленко Соломія (учениця 11-А класу).
І місце- Мельник Надія (учениця 2-Б класу), Сергеєва Олександра (учениця 5-А класу), Хомич Вікторія (учениця 9-А класу).
ІІ місце-Пікнер Ірина (учениця 4-А класу), Маковецька Богдана (учениця 4-А класу), Мельничук Софія (учениця 4-Б класу); Воробйов Віктор (учень 8-А класу), Дудар Мілана (учениця 6-Б класу) та Дринь Владислава (учениця 10-Б класу).
ІІІ місце- Діжурко Дарина (учениця 2-А класу), Мазур Юлія (учениця 3-Б класу), Буткевич Анна (учениця 3-Б класу); Саковська Ірина (учениця 5-А класу), Колода Артем (учень 5-Б класу); Рожко Тетяна (учениця 9-Б класу), Гайдиш Станіслав (учень 10-А класу) та Стрибулевич Марк (учень 10-Б класу).
У конкурсі класних стіннівок заслуговують похвалу учні 10-Б класу. Серед кращих були стіннівки учнів 5-А класу, 10-А класу.
Інтелектуально-розважальна гра "Хто зверху?" ще раз підтвердила, що дівчатка 6-Б класу краще знають творчість Кобзаря, тому і отримали перемогу в фінальному конкурсі. Вітаємо!
Особлива подяка найактивнішим учням різних заходів: Рудій Вікторії
(10-Б), Полюхович Іванні (10-А), Котяш О. (9-А), Хомич Вікторії (9-А), Ліщенко Олександрі (9-А), Рожко Тетяні (9-Б), Маковецькому Максиму ( 9-А), Діжурко Аліні (10-А), учням 5-Акласу.
Тарас Шевченко є однією з найвищих вершин духу світового, одним із найбільших мислителів світу і водночас нашою українською совістю, нашим порадником, нашою найбільшою правдою. Тому сьогодні ми повинні знати творчість цього геніального поета. Бо без цих знань ми не маємо права на самоповагу. Як сказав Богдан Лепкий, Кобзар дав нам «історичну програму на всі віки». Говорячи про Шевченка, ми думатимемо проУкраїну, про самих себе. Він і досі є нашим дзеркалом, вдивляючись у яке, ми, хочемо того чи ні, змушені питати себе, хто ми є і які ми є.