В програмі тижня:

1. Виховні години по класах: 5 клас – «Безпека пішохода»; 6-7 кл. – «Безпека пасажира»; 5-11 кл. – «Правила користування громадським транспортом» під час яких відпрацьовано аналіз дорожніх ситуацій, правила поведінки в громадському транспорті

12-16.11.2018р.

1. Єдиний тематичний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»

16.11.2018р.

1. Перегляд відеороликів та презентацій «Безпечний рух – запорука життя людини»

5-11кл.

1. Вікторини на знання Правил дорожнього руху, аналіз безпечної дороги до школи.

1-4 кл.

1. Батьківський лекторій. Запобігання загибелі та травмування дітей під час автопригод, особливості перевезення неповнолітніх.
  2. Конкурс «Знай та виконуй ПДР»

5-8 кл.

1. Практичне навчання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую».
  2. Цільові профілактичні заходи в початкових класах «Дитина – пасажир».
  3. Випуск стіннівок «Безпечна дорога – безпечне життя».
  4. Тренаж-нагадування «Хвилинка» про правила безпечної поведінки на вулицях та дорозі.