До уваги учасників освітнього процесу

Відповідно до рекомендацій МОН України та продовження строків загальнонаціонального карантину в Україні завершення 2019-2020 навчального року в закладі освіти відбудеться дистанційно та відповідно до структури навчального року 29 травня 2020 року.

До 15 червня 2020 року завершиться оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень і табелів навчальних досягнень.

Випускники 11 класу отримають документи про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Про терміни проведення ЗНО буде повідомленоООдодатково.

ДПА для учнів 4-х і 9-х класів скасовано наказом МОН України.

У червні 2020 року на засіданні педагогічної ради буде розглянуто питання щодо переведення учнів до наступних класів.

Проведення свята Останнього дзвоника, фестивалю "Шкільний Олімп" і випускного вечора скасовано.

Уся інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин, зібрана на окремому ресурсі -mon-covid19.info

Адміністрація закладу