НУШ 2022-2023 н.р.

Адаптаційний період надає чудову можливість безболісно пристосуватися до нових умов навчання та знизити рівень стресу. Навчання у 5 класі передбачає впровадження інноваційних підходів до структури та змісту навчання. Нормативними документами встановлено чіткі орієнтири, за якими учні розбудовують власні компетентності: здобувають знання, розвивають вміння та формують ставлення. Метою нової школи є різнобічний розвиток особистості, яка прагне до самовдосконалення та навчання впродовж життя. Тож учні мають опанувати наступні наскрізні вміння та ключові компетентності: вільне володіння державною мовою; спілкування рідною (в разі відмінності від державної) та іноземними мовами; математична компетентність; компетентність в галузі природничих наук, техніки і технологій; інноваційність; екологічна компетентність; інформаційно-комунікаційна компетентність; навчання впродовж життя; громадянські та соціальні компетентності; культурна компетентність; підприємливість і фінансова грамотність.

*****************************************************

План-графік підвищення кваліфікації   педагогічних працівників Дубровицького ліцею №2 Дубровицької міської ради для роботи в умовах НУШ 5-х класів завантажити: kursi-nush-2023-1.doc [83.5 Kb] (cкачиваний: 4)
Посмотреть онлайн файл: kursi-nush-2023-1.doc

*******************************************************************