Громадянська та історична освітня галузь Фестиваль педагогічної майстерності НУШ

Здоров' я, безпека та добробут Фестиваль педагогічної майстерності НУШ

Здоров’я, безпека та добробут Фестиваль педагогічної майстерності НУШ

Пізнаємо природу Еколаб Фестиваль педагогічної майстерності

Професійна діяльність є частиною життя кожної людини.А успіх є складовою щастя .Якщо говорити про педагогів,то варто згадати вислів "Щоб запалити вогонь у очах дитини,самому потрібно горіти".
Який же він , хороший вчитель?Якими рисами та ознаками характеризується? Про це поговорили на засіданні учителів початкових класів,яке відбулося 10.01.2024 року ,у формі ділової гри "Професійна компетентність сучасного вчителя".

Чим вищою є креативність вчителя,тим більше шансів для розвитку творчого потенціалу учнів.Педагог сьогодні має можливість не лише ознайомитися із специфікою процесу креативності,а й підняти цей рівень у себе, навчитися розвивати свої здібності та втілювати новітні ідеї. Саме цій темі було присвячене засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів : "Успішний учитель у сучасній школі" - навчалися,ділилися досвідом,креативили!