І мене в сім'ї великій,
В сім'ї вольній, новій
Не забудьте пом'янути
Незлим, тихим словом.
[video=]

Вчу читати і писати,
Малювати й рахувати
Вчу із піснею дружити
Батьківщину як любити
Бути справжніми людьми
І слухняними дітьми!!!
[video=]
[video=]

Красивий, щедрий рідний край
І мова наша солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Усе, що зветься Україна.Єднаймося, українці!

[video=]

  Моніторинг якості успішності діагностувальних контрольних робіт з української мови  та математики в 5-х класах за 2022-2023 н.р. порівняно з річним оцінюванням за 2021-2022 н.р завантажити: doc1.pdf [399.5 Kb] (cкачиваний: 0)
Посмотреть онлайн файл: doc1.pdf 


  Моніторинг успішності контрольних робіт та успішності за I семестр з української мови та математики в 5-х класах за 2022-2023 н.р завантажити:uspshnost-kr.pdf [400.95 Kb] (cкачиваний: 0)
Посмотреть онлайн файл: uspshnost-kr.pdf 


З метою залучити учасників педагогічного консиліуму до активного обговорювання проблеми адаптації п’ятикласників до навчання в основній школі, створити умови для аналізу свого особистісного досвіду і професійної компетентності, виробити рекомендації для всіх учасників навчально-виховного процесу з проблемних моментів адаптації у Дубровицькому ліцеї №2 був проведений психолого-педагогічний консиліум «П’ятий клас - від адаптації до успіху!». Учасники педагогічного консиліуму: директор школи Клюйко В.М., заступник директора з НВР Цибульська Л.В., практичний психолог Твердун Т.М., соціальний педагог Восинська О.А., медична сестра Борисенко С.А., учителі- предметники 5 класів.

28 грудня 2022 року,з метою визначення рівнів адаптованості першокласників,, виявлення "групи ризику",аналізу основних проблем адаптаційного періоду учнів,вироблення шляхів їх подолання, підвищення рівня педагогічної майстерності вчителя,вже традиційно,у Дубровицькому ліцеї #2, пройшов психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників до навчання у школі".
Ключовою ідеєю заходу були вправи на адаптацію першокласників в умовах війни: як налаштувати дітей на навчання,як стабілізувати емоційний стан,як заспокоїти,,подолати стрес,де зрештою,знайти ресурс для відновлення?
Розглядалася також безпекова, емоційна, здоров'язбережувальна, соціальна складові позитивної адаптації здобувачів освіти.
Бажаємо нашим діткам мирного дитинства і успішної адаптації до навчання!

4-Б клас.
Переможці і активні учасники Всеукраїнських дистанційних олімпіад "Всеосвіта" і "На Урок".
Вітаю і горджуся Вами, мої маленькі розумники!
 

З малої надії-зернини
Розквітне зоря вікова.
Не згасне ім'я України,
Допоки в нас пам'ять жива!
Незабудька - це маленька дрібненька тендітна квітка з синьо-голубими пелюстками та жовтою серединкою. Сьогодні вона символ пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років в Україні. Незабудька нагадує нам, що ми не маємо права забути мільйони жертв Голодомору.


На виконання Закону «Про освіту», з метою ефективного впровадження державного стандарту початкової школи , Концепції НУШ, розвитку системних уявлень про цілісність та розмаїття природи, утвердження принципів сталого розвитку , ефективної, безпечної і природоохоронної поведінки в довкіллі,   виявлення результативності  впровадження НУШ, згідно Плану роботи Дубовицького  ліцею №2 на 2022-2023 навчальний рік, з 21 по 25 листопада 2022 року в початковій школі  був проведений тиждень ЯДС.


Безпека життя дітей в умовах сьогодення набуває дуже важливого значення.
Учні 4-А класу Дубровицького ліцею №2 разом з класним керівником Мотрій Т.А. провели урок «Мінної Безпеки».
Як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас, про це та багато іншого дізналися учні, потім разом розфарбували інформаційний плакат.
Запам’ятайте головне правило: побачив незнайомий предмет - Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!

 


Назад Вперед
Меню сайту