З метою формування дружнього батьківського колективу та єдиної класної спільноти, допомоги у підготовці дитини до важливого етапу у її житті – навчання у школі в Дубровицькому ліцеї №2 відбулися збори батьків майбутніх першокласників «Мандрівка до Нової української школи».

[video=]Учора, на подвір’ї Дубровицького ліцею №2, було надзвичайно весело і гамірно - фестиваль «Ми – діти НУШ» радо запросив до участі наших маленьких НУШенят - розумних, дотепних, яскравих, сміливих, талановитих, творчих, допитливих, дотепних хлопчиків і дівчаток!

 


І мене в сім'ї великій,
В сім'ї вольній, новій
Не забудьте пом'янути
Незлим, тихим словом.
[video=]

Вчу читати і писати,
Малювати й рахувати
Вчу із піснею дружити
Батьківщину як любити
Бути справжніми людьми
І слухняними дітьми!!!
[video=]
[video=]

Красивий, щедрий рідний край
І мова наша солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Усе, що зветься Україна.Єднаймося, українці!

[video=]

  Моніторинг якості успішності діагностувальних контрольних робіт з української мови  та математики в 5-х класах за 2022-2023 н.р. порівняно з річним оцінюванням за 2021-2022 н.р завантажити: doc1.pdf [399.5 Kb] (cкачиваний: 1)
Посмотреть онлайн файл: doc1.pdf 


  Моніторинг успішності контрольних робіт та успішності за I семестр з української мови та математики в 5-х класах за 2022-2023 н.р завантажити:uspshnost-kr.pdf [400.95 Kb] (cкачиваний: 1)
Посмотреть онлайн файл: uspshnost-kr.pdf 


З метою залучити учасників педагогічного консиліуму до активного обговорювання проблеми адаптації п’ятикласників до навчання в основній школі, створити умови для аналізу свого особистісного досвіду і професійної компетентності, виробити рекомендації для всіх учасників навчально-виховного процесу з проблемних моментів адаптації у Дубровицькому ліцеї №2 був проведений психолого-педагогічний консиліум «П’ятий клас - від адаптації до успіху!». Учасники педагогічного консиліуму: директор школи Клюйко В.М., заступник директора з НВР Цибульська Л.В., практичний психолог Твердун Т.М., соціальний педагог Восинська О.А., медична сестра Борисенко С.А., учителі- предметники 5 класів.

28 грудня 2022 року,з метою визначення рівнів адаптованості першокласників,, виявлення "групи ризику",аналізу основних проблем адаптаційного періоду учнів,вироблення шляхів їх подолання, підвищення рівня педагогічної майстерності вчителя,вже традиційно,у Дубровицькому ліцеї #2, пройшов психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників до навчання у школі".
Ключовою ідеєю заходу були вправи на адаптацію першокласників в умовах війни: як налаштувати дітей на навчання,як стабілізувати емоційний стан,як заспокоїти,,подолати стрес,де зрештою,знайти ресурс для відновлення?
Розглядалася також безпекова, емоційна, здоров'язбережувальна, соціальна складові позитивної адаптації здобувачів освіти.
Бажаємо нашим діткам мирного дитинства і успішної адаптації до навчання!

4-Б клас.
Переможці і активні учасники Всеукраїнських дистанційних олімпіад "Всеосвіта" і "На Урок".
Вітаю і горджуся Вами, мої маленькі розумники!
 

З малої надії-зернини
Розквітне зоря вікова.
Не згасне ім'я України,
Допоки в нас пам'ять жива!
Незабудька - це маленька дрібненька тендітна квітка з синьо-голубими пелюстками та жовтою серединкою. Сьогодні вона символ пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років в Україні. Незабудька нагадує нам, що ми не маємо права забути мільйони жертв Голодомору.

Назад Вперед
Меню сайту