Вже з наступного навчального року в пілотних класах п’ятикласники працюватимуть за новими, «нушівськими» програмами. А у 2022 році вони стануть реальністю для всіх випускників початкової школи. На що ж орієнтуватися батькам дітей відповідного віку, на що налаштовувати синів і доньок, доки на карантині тата й мами так сильно залучені до їхнього навчання?

Дізнатися більшеСьогодні в нашому 2-А класі пройшов "смачний" урок дизайну і технологій.
Учні ознайомились із видами бутербродів та технологією їх приготування,навчилися готувати відкриті і закриті бутерброди.
Всі діти були дуже активні, творчо підходили до поєднання інгредієнтів. Урок був веселий,всім було дуже цікаво і смачно.
Дякую батькам за підтримку і допомогу в проведенні уроку.

 Цікаво і змістовно пройшов урок "Технології та дизайну" на тему " Робота з папером.

 Урочисто і святково пройшов сьогодні інтегрований урок в 2-А класі,присвячений Дню Соборності України.

 На уроці математики обчислювали вирази, розв'язували задачі і заодно готувалися до Нового року.

 Дива бувають там,де у них вірять! Ми теж щиро вірили і сьогодні, зранку,до 1-А класу НУШ завітав справжній Святий Миколай з подарунками!!!
Вітаємо усіх зі святом!Дива вам і здійснення мрій!

 Сьогодні в 2-А клас на урок математики завітала Зима з Новорічним святом.
Діти додавали, віднімали, порівнювали числа, що кружляли сніжинками біля Новорічної ялинки. Прикрашаючи ялинку кульками, діти обчислювали вирази і шукали кульку з правильною відповіддю.
А найбільше сподобалась дітям гра "Майстер шеф".
Працюючи в групах,лідери обрали рецепти страв, а учасники груп обчислювали вирази тих інгредієнтів,які входили в рецепти. В кінці уроку всі діти посмакували піцою,яку приготували батьки.Урок пройшов цікаво і весело.

 18 грудня 2019 року відбулося свято для першокласників «100 днів у школі!»
Першачки офіційно стали школярами.

  На цей раз у гості завітала мама нашого Мишка Лариса Дячок-Томко. Діти у захваті. Дякуємо, Ларисо Миколаївно! Такого ми ще не бачили

 


Назад Вперед
Меню сайту