Світ барвистий, веселковий,
Різно-різно кольоровий.
Мов народжений красою,
Наче скроплений росою,
В чистих барвах, як обнова,
Вся планета кольорова,
І на цій планеті діти
В мирі й дружбі хочуть жити.
     02 червня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 в рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей був проведений фестиваль дитячої творчості «Дітям НУШ – радість, дітям НУШ – сонце, дітям НУШ – мир і доброта».

За допомогою навичок обчислення, учні 1-А класу,допомогли казковим героям облаштувати клумби біля своїх будиночків,а також, птахам знайти свої будиночки.


Міні проєкт "Рослини і тварини Червоної книги України". Підсумок за темою "Природа весною"


      Справжній прихід весни в народі пов'язують з появою перших перелітних птахів.
    Сьогодні у 2-А класі Дубровицької ЗОШ N2 пройшов міні- проект "Перелітні птахи".Діти поринули у світ життя птаства: описували, дізнавалися за якими ознаками їх впізнають,чим живляться,коли повертаються з теплих країв,де і як будують гнізда ,як виводять пташенят,яку користь приносять природі і людям.
    Закінчився урок прогулянкою шкільним подвір'ям,де ще взимку наші дітки подбали про пернатих та розвісили годівнички,а сьогодні поновили їх кормом.
     В нашому класі навчаються хороші і чуйні хлопчики та дівчатка,які бережуть і охороняють природу та усвідомлюють,що життя пернатих залежить також і від нас усіх! Ми - друзі природи!

   Під час уроку математики,у нашому класі працював справжній "Дитячий магазин", де дітки 1-А класу,за допомогою грошових купюр закріплювали навички обчислення в межах 100. Кожна дитина відчувала себе покупцем та продавцем.
    Усі отримали величезне задоволення від уроку.
    Не тільки погралися, а також, і навчилися.


"Свято весняної природи" завітало у 3-А клас. Весна у дитячій уяві - це блакитне небо, яскраве сонечко. Весна - це перші квіти, зелена травичка, дзюркотливі струмочки. Люблять діти уроки мистецтва. Світ прекрасного вони висловлюють на альбомному аркуші паперу.


    19 лютого,відбувся обласний фінал змагань з усного математичного рахунку "Прангліміне 2021".
    А учасником фіналу став учень 2-А класу Дубровицької ЗОШ N 2 Салюта Матвій, який у відбірковому етапі змагань продемонстрував високі результати у своїй віковій категорії "Чомучки". Для Матвійчика це перша участь в "Прангліміне", тому, звичайно,всі перемоги ще попереду!
   Бажаємо нашому розумничку успіхів у здоланні ще не одної математичної вершини! Пишаємося тобою, Матвійчику! Ти - наша гордість!
   Завдячуємо батькам учня за підтримку ініціативи участі у конкурсі.
 


На сьогоднішньому уроці ЯДС учні 1- А вивчали та досліджували одну із груп тварин-риби;пізнали красу підводного світу та отримали "море" позитивних емоцій.
На урок образотворчого мистецтва у 1-А клас завітав "Веселий Сніговичок". Старанно вчаться першокласники малювати свого улюбленця.З неба падає пороша. Нині настрій в нас хороший......Так відпочивають учні 1-Б класу на групі подовженого дня.


Назад Вперед
Меню сайту