Світ барвистий, веселковий,
В чистих барвах, як обнова,
Вся планета кольорова,
І на цій планеті діти
В мирі й дружбі хочуть жити.
[video=]

На уроці мистецтва, готуючись до зимових свят, учні 2-А класу з добрими думками і радісним настроєм під мелодію пісні "Святий Миколай" малювали новорічну ялинку, яка стане приємним вітанням для всієї родини. Раптом стук у двері і заходить в клас святий Миколай з янголами вітати дітей зі святом і роздати несподівані подарунки. Скільки радості в дитячих очах!!! Як ви гадаєте, чи можливо у житті потрапити у казку? Я думаю так... Ось вона для учнів жива казка! Хай святий Миколай посилає всім здоров'я, щастя, радість, дарунки у кожну її оселю.

У рамках акції "16 днів проти насильства" , з метою формування навичок ненасильницького спілкування, соціально - психологічною службою школи була проведена година спілкування з елементами тренінгу "Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти" у 2-А класі.

Світ барвистий, веселковий,
Різно-різно кольоровий.
Мов народжений красою,
Наче скроплений росою,
В чистих барвах, як обнова,
Вся планета кольорова,
І на цій планеті діти
В мирі й дружбі хочуть жити.
     02 червня 2021 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 в рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей був проведений фестиваль дитячої творчості «Дітям НУШ – радість, дітям НУШ – сонце, дітям НУШ – мир і доброта».

За допомогою навичок обчислення, учні 1-А класу,допомогли казковим героям облаштувати клумби біля своїх будиночків,а також, птахам знайти свої будиночки.

Міні проєкт "Рослини і тварини Червоної книги України". Підсумок за темою "Природа весною"