Фестиваль дитячої творчості НУШ
    Це було цікава, весела, радісна подорож океаном Щасливого Дитинства НУШ. На свято прибули шість команд маленьких НУШенят: «Бедрики» (1-А кл.); «Дослідники» (1-Б кл.); «Фіксики» (2-А кл.); «Бджілки» (2-Б кл.); «Веселка» (3-А кл.); «Веселий вулик» (3-Б кл.). Фестиваль проходив у формі квесту. На кожній локації-зупинці «Ігрова станція», «Відгадайко», «Веселі руханки», «Юні художники», «Кмітливі математики», «Музична» діти показали свої вміння, навички, кмітливість, знання, творчість. На завершення свята відбувся флешмоб «Ми- діти НУШ».
    Фестиваль став великим справжнім святом для дітей. Всі дітки були нагороджені дипломами і солодкими подарунками та отримали масу задоволення, позитивних емоцій і вражень!!!! Маленьких жителів Країни НУШ привітали директор школи Клюйко В. М. та заступник директора з НВР в початкових класах Лосік Т. М.
    Хай квітне і радіє маленька країна НУШ!!!!!!

[video=]