Критерії, правила і процедури оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників

Завантажити [attachment=722:kriteryi-pravila-proceduri-ocnyuvannya-pedagogchnih-pracvnikv.pdf] ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

«УЧИТЕЛЬ РОКУ 2023»

 

Щороку в Україні з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників, здатних випереджати час і закладати нові моделі мислення, проводиться Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Цьогоріч він стартував на Рівненщині  15 -16 лютого в дистанційному форматі. «Учитель року-2023» ще раз довів, що навіть у часи складних випробувань для країни життя для освітян не зупинилося. А участь у конкурсі – це бажання змінюватися і ставати кращими, подавати приклад неймовірної стійкості і витривалості, це пошук нових ідей і командна робота.

 


 Графік вивчення педагогічного досвіду педагогічних

працівників Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 на 2021-2022 н.р.

 

 Мацерук Марії Степанівни, учителя основ здоров’я , природознавства з проблемної теми «Впровадження інтерактивних методів навчання на уроках основ здоров’я, природознавства»

Термін 2020-2022 р.р.

  • Діжурко Наталії Василівни, вчителя початкових класів з проблемної теми «Здоров’язберігаючі технології на ураках фізичної культури, формування навичок збереження та зміцнення здоров’я ,фізичного розвитку молодших школярів».

Термін 2020-2022 р.р.

 

 Мельничук Олени Іванівни, учителя іноземної мови з проблемної теми «Використання інтерактивних засобів навчання на уроках іноземної мови»

Термін 2021-2023 р.р.

  • Батана Ігоря Михайловича, вчителя фізики і астрономії з проблемної теми «Використання мультимедійних навчальних та ігрових програм на уроках фізики – один із шляхів мотивованого навчання».

                                                                             Термін 2021-2023 р.р.Анотований каталог педагогічного досвіду вчителів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2


Назад Вперед
Меню сайту