Тиждень протидії булінгу!
Відбулись години спілкування серед учнів 5-6 класів на тему «Профілактика булінгу в учнівському середовищі». З учнями 8-9 класів були проведені бесіди з використанням відео-презентації «Зупинимо булінг разом» та «Кібергбулінг». Проводились заняття з елементами тренінг «Поділись теплом свого серця». Учні говорили про проблему булінгу та як його уникути.
У приміщені школи був розміщений інформаційний стенд та фото зона «СТОП БУЛІНГ» де всі учасники освітнього процесу могли ознайомитись з інформацією та зробити фото на підтримку акції.
Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі та одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу.
Наша школа активно підтримала Всеукраїнську акцію, спрямовану на захист прав дитини.
Кожен повинен почувати себе захищеним, тому треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.