Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » семінар-практикум для вчителів біології

семінар-практикум для вчителів біології

                      Метою та завданнями  семінару-практикуму для вчителів біології з теми: «Компетентісно-орієнтовані завдання на основі критичного мислення у навчанні біології», що відбувся 8 листопада 2018 року у приміщенні ЦПО були:  обговорення актуальних проблем підвищення якості природничої освіти,професійної компетентності педагогічних працівників із  питань упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес, формування готовності педагогів до впровадження завдань Нової української школи.           

                     Заняття  включало в себе елементи тренінгу,що позитивно вплинуло  на результати засвоєння учителями   сутності компетентнісно зорієнтованого підходу в сучасній освіті, методику його реалізації в навчанні природничих предметів. Педагогам було  запропоновано опрацювати  шляхи формування предметних і  ключових компетентностей та критичного мислення у процесі навчання біології.

        У проведенні  семінару взяли участь : Жакун Любов Михайлівна, вчитель біології Дубровицького ліцею,  керівник семінару, яка цікаво  та доступно висвітлила питання « Стандарт Нової української школи і розвиток критичного мислення». У її  виступі була використана інформація з нещодавно відвіданої нею зустрічі із Шаламовим  Русланом  Васильовичем -  кандидатом  біологічних наук, заслуженим  учителем України, директором  із науково-методичної роботи творчого об’єднання «Соняшник», головою  методичної комісії Міжнародної природознавчої гри «Геліантус». Також Любов Михайлівна познайомила присутніх із новинками літератури.

        Наступним етапом семінару став майстер-клас з  підготовки дітей  до олімпіади з біології, проведений учителем Дубровицької ЗОШ №1 Гладкою Марією Іванівною. Педагог неодноразово мала учнів-переможців на районному, обласному та Всеукраїнському рівні. Заняття було опрацьовано у практичній  формі, де кожен міг стати учасником.  Сподіваємось, досвід роботи, переданий учителем неабияк  допоможе слухачам у роботі.

     Також майстер-клас з підготовки дітей до олімпіади з екології провела  Пінчук Наталія Миколаївна,учитель Дубровицького ліцею, яка має призерів на обласному етапі, незмінний керівник методичного об»єднання учителів біології, хімії, екології, природознавства. Наталія Миколаївна надала детальну інформацію стосовно завдань і  вимог до олімпіади; підкріпила свою розповідь роздатковим матеріалом для слухачів.

   Учасники семінару були надзвичайно активними, сподіваємось, що кожен почерпнув для себе багато  корисного, цікавого і цінного і став на трішки успішнішим, завдяки навчанню організаторів семінару.

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

  

  • Переглядів: 1 403
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9