У рамках року математичної освіти у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проведено математичний челендж серед здобувачів освіти під назвою "Математика для життя?! Переконай мене!"

[video=,]

Як вираховували коріння з числа, наприклад, більше ста років тому?
Без калькулятора...

[video=

]

Графік проведення заходів до Тижня математики у початкових класах

Дата проведення

1.

1-А

Математична гра «Що?» «Де?» «Коли?»

Заняття на ГПД « Розкриваємо секрети математики

2.

1-Б

Гра «Математичний тренажер»

3.

2-А

Конкурс малюнків «Живі цифри»

Гра «Математичний океан»

4.

2-Б

Подорож до казкової країни Математики

18.11

5.

3-А

Математичний ярмарок

Заняття на ГПД «Гіпермаркет»

16.11

6.

3-Б

Математична гра « В супермаркеті»

Заняття на ГПД «Гіпермаркет»

7.

4-А

Урок-змагання «Подорож математичним океаном»

8.

4-Б

Гра «Математичні перегони»

20.11

Поєднання фізкультури та математики дає багато переваг: сприяє підвищенню рівня пізнавальної активності, розвитку мислення і інших психічних процесів. Полегшує процес навчання, підвищує загальний емоційний фон, сприяє формуванню у дітей цілісного сприйняття навколишнього світу. У рамках оголошення Року математики та з метою розвитку математичних компетентностей учнів було проведено урок «Спортивна математика» у 3-Б класі.

"Математичні перегони"- цікава гра була проведена у 4-Бкласі. Учні поглиблювали, розширювали практичні навички, розвивали уяву, математичне мовлення, творчу активність, оперативність у виконанні завдань. Все це сприяло розвитку інтересу учнів до"Цариці всіх наук"-Математики.

На веселій ноті закінчився тиждень математики у 1-А класі математичною грою "Що?Де?Коли?" Під час гри не тільки закріпили вивчене, а також навчилися працювати у групах, розвивали логічне мислення, увагу, а головне - отримали багато позитивних емоцій.

На уроках математики не лише обчислюємо приклади,розв'язуємо задачі,а також цікаво і весело проводимо час.
Граючись-навчаємося.

Цікаво й змістовно пройшов тиждень математики в 1-Б класі, який завершився виховним заходом" Математичні перегони". Із захопленням змагалися учні в конкурсах: " Збери цифри", " Математичний тренажер". Жваво заповнювали діти кошики " математичними грибочками", а в грі " Крапелька" шукали квіточки з виразами.
За активну участь учням були вручені призи " Математичні закладки".
На цьому свято не завершилося. Після прогулянки на свіжому повітрі в групі подовженого дня діти охоче розмальовували квіточки з " математичним секретиком" (підказкою у виборі кольору).

Запрошуємо учнів взяти участь в унікальному, креативному, цікавому і просто крутому конкурсі «Акробатика з математики», де вони отримають супер подарунки, цікаві настільні ігри та круті нагородні документи.

ПРАНГМІЛІНЕ - змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке.

Змагання розвивають навички усної лічби, дають можливість активно спілкуваться між собою учасникам змагань із разних країн, зокрема з учасниками з Естонії, Литви, Латвії, Словенії та Грузії.

Перейти за посиланням