День цивільного захисту
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров`я та життя. Був проведений єдиний тематичний урок «Самодопомога та взаємодопомога в надзвичайних ситуаціях», на якому класні керівники та класоводи розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах;провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Впродовж дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми, мультфільми та відеоролики, виставки плакатів, постерів, стіннівок, малюнків, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Також,були проведені:
1. Уроки обережності «Дії в НС».
2. Уроки-вікторини «Знати, щоб передбачити».
3. Тренувальні вправи по використанню ватно-марлевих пов`язок, засобів індивідуального захисту.
4. Проведення протипожежних заходів ( тренувальні заняття ) із залученням представників ДПНЧ-14.
5. Проведення комбінованих естафет, спортивних змагань.
6. Практичні навчання з медико-санітарної підготовки із залученням представника КНП «Дубровицька міська лікарня».
7. Складання ментальних карт та інтелект-карт на тему «Цивільний захист».
8. Перегляд виступу екологічної агітбригади Дубровицької ЗОШ І-ІІІст.№2.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» пройшов цікаво, змістовно та повчально. Усі ще раз переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
Бережіть себе і своє здоров`я!!!!